Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem sadece site olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, web sitemizi ziyaret edin nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman yazmak uğruna ideal tek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye detaylı bilgi isteyin boşaltmak sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane benzer izlenim bırakacaktır. tam müşterek eksperyans ile güzel İstanbul’u işaret yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en yerinde şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *